WIZYTA W URZĘDZIE SKARBOWYM
30 kwietnia 2015 roku nasza ekipa wybrała się do urzędu skarbowego przy ul. Prostej. Tam dowiedzieliśmy się o prowadzeniu działalności i zakładaniu firm od strony prawnej. Mogliśmy posłuchać o pracy urzędu, etapów przez które zmierza młody przedsiębiorca oraz obejrzeć prezentacje. Przyjrzeliśmy się również pracy tej instytucji "od wewnątrz"- na czym polega kontakt z klientem, jak wyglądają archiwa wydatków, oraz co jest z tymi, którzy nie stosują się do nakazanych praw. Skutkiem rozmowy z załogą urzędu było niestety pojawienie się nowego problemu przy powstaniu naszej firmy- przyszłe konsekwencje prawne. Problemy są, ale są po to by je rozwiązywać- nie demotywuje nas to do działania!  GALERIA

Copyright © 2020 gimnazjum.platerka.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.