"Winwin"
W dniu 19.05.2017 r w Urzędzie Miasta Biała Podlaska odbyło się spotkanie Prezydenta Miasta p. Michała Litwiniuka I Naczelnika Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Biała Podlaska p. Henryka Grodeckiego z uczniami PG nr 3, którzy realizowali projekt WinWin w ramach programu Erasmus+. W spotkaniu uczestniczyli dyrektor PG nr 3 w Białej Podlaskiej p. Małgorzata Kaczmarczyk oraz opiekunowie projektu p. Edyta Giedzińska i p. Edyta Borkowska. Liceum Ogólnokształcące nr 3  w Białej Podlaskiej reprezentował dyrektor p. Maciej Kosik oraz Marcin Szwed, Paweł Teodorczuk i Radosław Huszał.
Spotkanie poświęcone było głównie podsumowaniu realizacji projektu w okresie 2014-2017 oraz  wyróżnieniu szkół za zajęcie 1. i 3. miejsca w Międzynarodowych Targach Firm Uczniowskich w Berlinie w lutym 2017r.Wszyscy uczestnicy spotkania przyjęli podziękowania i gratulacje od Prezydenta Miasta i Naczelnika Wydziału Edukacji Miasta Biała Podlaska za osiągnięty sukces   i ogrom pracy w realizacji całego projektu. GALERIA

Copyright © 2020 gimnazjum.platerka.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.