TARGI W BERLINIE
Od dnia 20 lutego do 23 lutego, nasi uczniowie- Alicja Ochrymiuk i Łukasz Baranowski wraz z nauczycielkami z naszej szkoły- p. Edytą Giedzińską oraz p. Edyta Borkowską uczestniczyli w 8. Międzynarodowych Targach Firm Szkolnych w Berlinie. We wtorek odbyło się uroczyste otwarcie, podczas którego reprezentujący firmę z naszej szkoły- StuArt odebrali nagrodę za zajęcie 3. miejsca w konkursie na najlepszy film pt. "Moja szkolna firma" oraz udali się do wyznaczonych pokojów "branżowych", gdzie dzielili się swoimi doświadczeniami z innymi firmami. Później wszyscy uczestnicy przygotowali swoje stanowiska, przy których następnego dnia reprezentowali swoją działalność.
TEKST Z GAZETKI
GALERIA

R
elacja ze spotkania w Polsce:
 
 
 
Copyright © 2020 gimnazjum.platerka.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.