Wyniki II etapu Bialskiej Ligi Polonistycznej 2019

 

 klasa VII

  1. Jakub Malczewski (SP 3) – 24/30 pkt
  2. Maja Stefaniuk (SP 9) – 22,5 pkt
  3. Aleksandra Danilewska (SP 3) – 20,5 pkt

Natalia Jewtoszuk (SP 6) – 20,5 pkt

  1. Magdalena Żukowska (SP 3) – 19 pkt
  2. Jan Targosz (SP 3) – 18,5 pkt
  3. Natalia Włoszczyna (SP 6) – 17 pkt
  4. Zofia Nedopokina (SP 3) – 16 pkt
  5. Julia Kulik (SP 4) – 15,5 pkt

Aleksandra Charłampowicz (SP 9) – 15,5 pkt

  1. Filip Tymoszuk (SP 4) – 14,5 pkt
  2. Agata Siekielewska (SP 1) – 14 pkt
  3. Martyna Chalimoniuk (SP 9) – 13 pkt

Anna Martyniuk (SP 3) – 13 pkt

Wanda Pajczuk (SP 9) – 13 pkt

  1. Aleksandra Błachowicz (SP 4) – 12,5 pkt
  2. Dawid Sołoducha (SP 5) – 11 pkt
  3. Honorata Krawczyk (SP 9) – 10 pkt
  4. Oliwia Gralikowska (SP 4) – 9

Maja Czublun (SSP) – 9 pkt

Andżelika Miszczuk (SP 1) – 9 pkt

  1. Marcelina Wnuk (SP 9) – 7,5 pkt
  2. Bartłomiej Demianiuk (SP 3) – 6,5 pkt
  3. Julia Wasilewska (SP Sławacinek) – 6 pkt

Amelia Mirska (SP 4) – 6 pkt

  1. Aleksandra Kułak ( SSP) – 4 pkt

Karolina Kusznieruk (SP w Ciciborze) – 4 pkt

  1. Maja Jaroszuk ( SSP) – 2,5 pkt

 

Klasa VIII

 

  1. Barbara Kosieradzka (SP w Ciciborze) – 29,5/38 pkt
  2. Weronika Dzięcioł (SP 3) – 29 pkt
  3. Karolina Samociuk (SP 9) – 28,5 pkt
  4. Aleksandra Łukaszuk (SP 9) – 27,5 pkt
  5. Emilia Stefaniuk (SP w Woskrzenicach) – 26 pkt
  6. Aleksandra Chomiuk (SP 9) – 23,5 pkt
  7. Maciej Stola (SP 9) – 23 pkt

Anna Lewik (SP 2) – 23 pkt

Wiktoria Szucka (SP 9) – 23 pkt

  1. Julia Królicka (SP 9) – 21,5
  2. Julia Szydło ( SP Woskrzenice) – 21 pkt

Karolina Danieluk (SP 9) – 21 pkt

  1. Sandra Sierocka (SP 3) – 20 pkt
  2. Dominika Berlińska (SP 4) – 19,5 pkt

Dawid Męczyński (SSP) – 19,5 pkt

  1. Klaudia Denisiuk (SP 3) – 19 pkt

Wiktoria Pietrzycka (SP 4) – 19 pkt

Kornelia Siennicka (SP 9) – 19 pkt

  1. Mateusz Korniluk (SP 9) – 18,5 pkt

Krzysztof Wójcik (SP 4) – 18,5 pkt

  1. Aleksandra Cybulska (SP 3) – 18 pkt
  2. Jan Maksymiuk (SP 2) –16,5 pkt

Kaja Kuźmiuk (SP 9) – 16,5 pkt

  1. Krzysztof Onyszczuk (SP 9) – 16 pkt
  2. Weronika Uss (SP 4) – 15,5 pkt
  3. Julia Trawicka ( SP 9) – 15 pkt
  4. Karolina Niewęgłowska (SP 9) – 13 pkt

Kacper Romanowski (SP 3) – 13 pkt

  1. Julia Osielska (SP 3) – 12,5 pkt

Kacper Szubiczuk (SP 4) – 12,5 pkt

  1. Julia Chmiel (SP 9) – 10,5 pkt
  2. Anna Kowalska (SP 9) – 9,5 pkt
  3. Magdalena Wiszniewska (SP 9) – 7,5 pkt

Natalia Maksymiuk (SSP) – 7,5 pkt

 

 

           Gratulujemy wszystkim uczestnikom i przypominamy, że uczniowie, którzy zajęli miejsca od 1. do 10., otrzymują punkty w klasyfikacji ogólnej według zasad określonych w regulaminie ligi.

         

          

Copyright © 2019 gimnazjum.platerka.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.