PODZIAŁ SAL 

SALA 113 – uczniowie klasy czwartej

 

  1. Martyna Korwin
  2. Marta Semeniuk
  3. Konrad Filipiuk
  4. Karol Jóźwiak
  5. Jakub Fronczek
  6. Marcel Mazuruk
  7. Alicja Sikona
  8. Maciej Adamczyk
  9. Lena Kozakiewicz
  10. Jakub Zdunek
  11. Maja Marks
  12. Agata Ostaszewska
  13. Aleksander Kuprianiuk – Makarski
  14. Adrian Zdybel
  15. Kacper Trochimiuk
  16. Wojciech Sebastianiuk
  17. Hanna Sadowska
  18. Martyna Klimek
  19. Daria Stanisławek
  20. Olga Szostakiewicz
  21. Piotr Maksymiuk
  22. Maciej Trochimiuk
  23. Krzysztof Kowalski
  24. Filip Domański
  25. Jakub Koprianiuk
  26. Zuzanna Benedyczuk
  27. Agata Łuksza
  28. Bartłomiej Kobiałka
  29. Katarzyna Sawtyruk
  30. Natalia Brygoła
  31. Wiktoria Chorąży
  32. Aleksandra Danieluk
  33. Miłosz Żuk
  34. Maja Darkiewicz
  35. Zuzanna Uss
  36. Patrycja Fałkowska
  37. Aleksander Bielecki
  38. Filip Lewtak
  39. Dominika Kowalik
  40. Łucja Gregor
  41. Zuzanna Władyczuk
  42. Julia Pruszczak
  43. Michalina Gałecka
  44. Lena Hordejuk
  45. Sara Tomaszuk
  46. Sebastian Chmielewski
  47. Jakub Kowal
  48. Natalia Marczyńska
  49. Jędrzej Tokarski
  50. Alicja Banaszek
  51. Piotr Jędrzejczyk
  52. Paweł Kosiński
  53. Kacper Zmińczuk
  54. Paweł Knyszyński
  55. Wiktor Trochonowicz
  56. Tomasz Jaszczuk
  57. Kamil Dorosz
  58. Mateusz Mikulski

 

 

 

SALA 105 – uczniowie klasy piątej i uczniowie klasy szóstej

 

  1. Wiktoria Korszeń V
  2. Aleksandra Kozioł V
  3. Sylwia Węgiełek V
  4. Aleksandra Gałabuda V
  5. Patryk Haberski V
  6. Weronika Siliwoniuk V
  7. Alicja Piech V
  8. Jakub Wróbel V
  9. Zofia Sudewicz V
  10. Gabriela Romanowska V
  11. Karolina Raczyńska V
  12. Michał Patynowski V
  13. Natalia Borysiuk V
  14. Jakub Stalewski V
  15. Kornelia Najdyhor V
  16. Joanna Maruszak V
  17. Emilia Zajączkowska-Stadnicka V
  18. Kacper Popielewicz V
  19. Emil Kucharuk V
  20. Dominik Czeczko V
  21. Kamila Malinowska V
  22. Mateusz Bandzerewicz V
  23. Anna Hulińska V
  24. Klara Cyburt V
  25. Maja Rycerska V
  26. Zofia Ulita V
  27. Alicja Piaszczyk V
  28. Julia Kopania V
  29. Natalia Waszczuk V
  30. Anna Orzechowska V
  31. Maria Dmochowska V
  32. Zuzanna Usztwant V

 

 

  1. Filip Tymoszuk VI
  2. Karolina Jaszczuk VI
  3. Jowita Sawicka VI
  4. Maja Stefaniuk VI
  5. Aleksandra Panasiuk VI
  6. Paweł Misiński VI
  7. Maja Grabarczyk VI
  8. Ligia Banasiak VI
  9. Oliwia Gralikowska VI
  10. Dawid Sołoducha VI
  11. Vlada Vlasenko VI
  12. Marcela Kozakiewicz VI
  13. Aleksandra Chmiel VI
  14. Olga Kondraciuk VI
  15. Adam Makarski VI
  16. Maja Czublun VI
  17. Julia Kulik VI
  18. Martyna Chalimoniuk VI
  19. Jakub Sobolewski VI
  20. Jakub Oksiejuk VI
  21. Amelia Mirska VI
  22. Karolina Harasimowicz VI
  23. Wanda Pajczuk VI
  24. Laura Nowak VI
  25. Jakub Malczewski VI
  26. Weronika Uścińska VI
  27. Agata Siekielewska VI
  28. Weronika Kasprowicz VI
  29. Tomasz Łagoda VI

 

 

 

 

 

Copyright © 2018 gimnazjum.platerka.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.