Nowe listy uczniów do poszczególnych sal 

          Listy zostały stworzone na podstawie obecności dzieci na poprzednich dwóch etapach, ale jeśli nastąpiła pomyłka i okaże się, że dziecka nie ma na żadnej liście, a deklaruje udział w trzecim etapie, to bardzo proszę o kontakt ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ) lub zgłoszenie się do mnie we wtorek bezpośrednio przed rozpoczęciem ligi ( „pilnuję” w sali 115 ). Serdecznie zapraszamy na kolejny etap już we wtorek 20 marca – sprawdzamy umiejętności z zakresu składni zdania pojedynczego i złożonego !                

                                                                                  Beata Beczek

SALA 115

  1. Martyna Korwin IV
  2. Marta Semeniuk IV
  3. Konrad Filipiuk IV
  4. Karol Jóźwiak IV
  5. Jakub Fronczek IV
  6. Maciej Adamczyk IV
  7. Lena Kozakiewicz IV
  8. Jakub Zdunek IV
  9. Maja Marks IV
  10. Agata Ostaszewska IV
  11. Aleksander Kuprianiuk – Makarski IV
  12. Adrian Zdybel IV
  13. Kacper Trochimiuk IV
  14. Wojciech Sebastianiuk IV
  15. Hanna Sadowska IV
  16. Martyna Klimek IV
  17. Anna Hulińska V
  18. Klara Cyburt V
  19. Maja Rycerska V
  20. Zofia Ulita V
  21. Alicja Piaszczyk V
  22. Julia Kopania V
  23. Natalia Waszczuk V
  24. Laura Nowak VI
  25. Jakub Malczewski VI
  26. Weronika Uścińska VI
  27. Agata Siekielewska VI
  28. Weronika Kasprowicz VI
  29. Tomasz Łagoda VI
  30. Anna Orzechowska V
  31. Maria Dmochowska V
  32. Zuzanna Usztwant V

 

SALA 112

  1. Daria Stanisławek IV
  2. Olga Szostakiewicz IV
  3. Piotr Maksymiuk IV
  4. Maciej Trochimiuk IV
  5. Krzysztof Kowalski IV
  6. Filip Domański IV
  7. Jakub Koprianiuk IV
  8. Zuzanna Benedyczuk IV
  9. Agata Łuksza IV
  10. Bartłomiej Kobiałka IV
  11. Katarzyna Sawtyruk IV
  12. Natalia Brygoła IV
  13. Wiktoria Chorąży IV
  14. Aleksandra Danieluk IV
  15. Wiktoria Korszeń V
  16. Aleksandra Kozioł V
  17. Sylwia Węgiełek V
  18. Aleksandra Gałabuda V
  19. Patryk Haberski V
  20. Weronika Siliwoniuk V
  21. Alicja Piech V
  22. Jakub Wróbel V
  23. Filip Tymoszuk VI
  24. Karolina Jaszczuk VI
  25. Jowita Sawicka VI
  26. Maja Stefaniuk VI
  27. Aleksandra Panasiuk VI
  28. Paweł Misiński VI
  29. Maja Grabarczyk VI

 

SALA 105

  1. Miłosz Żuk IV
  2. Maja Darkiewicz IV
  3. Zuzanna Uss IV
  4. Patrycja Fałkowska IV
  5. Aleksander Bielecki IV
  6. Filip Lewtak IV
  7. Dominika Kowalik IV
  8. Michalina Gałecka IV
  9. Lena Hordejuk IV
  10. Sara Tomaszuk IV
  11. Sebastian Chmielewski IV
  12. Jakub Kowal IV
  13. Natalia Marczyńska IV
  14. Jędrzej Tokarski IV
  15. Zofia Sudewicz V
  16. Gabriela Romanowska V
  17. Karolina Raczyńska V
  18. Michał Patynowski V
  19. Natalia Borysiuk V
  20. Jakub Stalewski V
  21. Kornelia Najdyhor V
  22. Joanna Maruszak V
  23. Ligia Banasiak VI
  24. Oliwia Gralikowska VI
  25. Dawid Sołoducha VI
  26. Vlada Vlasenko VI
  27. Marcela Kozakiewicz VI
  28. Aleksandra Chmiel VI
  29. Olga Kondraciuk VI

 

SALA 113

  1. Alicja Banaszek IV
  2. Piotr Jędrzejczyk IV
  3. Paweł Kosiński IV
  4. Kacper Zmińczuk IV
  5. Marcel Mazuruk IV
  6. Paweł Knyszyński IV
  7. Wiktor Trochonowicz IV
  8. Tomasz Jaszczuk IV
  9. Amelia Sikona IV
  10. Łucja Gregor IV
  11. Zuzanna Władyczuk IV
  12. Julia Pruszczak IV
  13. Kamil Dorosz IV
  14. Mateusz Mikulski IV
  15. Emilia Zajączkowska-Stadnicka V
  16. Kacper Popielewicz V
  17. Emil Kucharuk V
  18. Dominik Czeczko V
  19. Kamila Malinowska V
  20. Mateusz Bandzerewicz v
  21. Adam Makarski VI
  22. Maja Czublun VI
  23. Julia Kulik VI
  24. Martyna Chalimoniuk VI
  25. Jakub Sobolewski VI
  26. Jakub Oksiejuk VI
  27. Amelia Mirska VI
  28. Karolina Harasimowicz VI
  29. Wanda Pajczuk VI

 

 

 

 

 

Copyright © 2018 gimnazjum.platerka.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.