Wyniki I etapu Bialskiej Ligi Polonistycznej - klasy V i VI

 

KLASY V 

  • Sylwia Węgiełek ( SP 1) 27 pkt / 27 pkt
  • Alicja Piaszczyk ( SP 9 ) 27 pkt
  • Emilia Zajączkowska – Stadnicka (SP2) 26 pkt
  • Zofia Sudewicz (SP2) 25 pkt
  • Maria Dmochowska ( SP 9 ) 24 pkt
  • Julia Kopania ( SP 9 ) 24 pkt
  • Aleksandra Gałabuda ( SP 9 ) 24 pkt
  • Maja Rycerska ( SP 5 ) 24 pkt
  • Joanna Maruszak ( SP 9 ) 24 pkt
  • Kornelia Najdyhor ( SP 9 ) 23 pkt
  • Dominik Czeczko ( SP 9 ) 22 pkt
  • Natalia Waszczuk ( SP 9 ) 22 pkt
  • Wiktoria Korszeń (SP2) 22 pkt
  • Alicja Piech ( SP 9 ) 22 pkt
  • Klara Cyburt ( SP 3 ) 22 pkt
  • Gabriela Romanowska ( SP 3 ) 21 pkt
  • Jakub Wróbel ( SP 9 ) 21 pkt
  • Zofia Ulita ( SP 1) 21 pkt
  • Michał Patynowski ( SP 9 ) 20 pkt
  • Patryk Haberski ( SP 9 ) 20 pkt
  • Weronika Siliwoniuk ( SP 9 ) 20 pkt
  • Zuzanna Usztwant ( SP 9 ) 20 pkt
  • Kacper Popielewicz ( SP 9 ) 19 pkt
  • Natalia Borysiuk ( SP 9 ) 19 pkt
  • Ania Orzechowska ( SP 2 ) 19 pkt
  • Emil Kucharuk ( SP 9 ) 18 pkt
  • Ania Hulińska ( SP 2 ) 18 pkt
  • Anna Goławska ( SP 9 ) 17 pkt
  • Weronika Łogwińska ( SP 9 ) 16 pkt
  • Tymoteusz Wysokiński ( SP 3 ) 16 pkt
  • Karolina Raczyńska ( SP 5 ) 16 pkt
  • Julia Korneluk ( SP 9 ) 15 pkt
  • Ola Kozioł (SP2) 15 pkt

 

KLASY VI

  • Maja Stefaniuk ( SP 9 ) 27 pkt /27 pkt
  • Jakub Oksiejuk ( SP 9 ) 27 pkt
  • Agata Siekielewska ( SP 1 ) 27 pkt
  • Jakub Sobolewski (SP 9) 27 pkt
  • Marcela Kozakiewicz (SP ) 26 pkt
  • Martyna Chalimoniuk ( SP 9 ) 26 pkt
  • Tomasz Kagoda ( SP 9 ) 26 pkt
  • Uścińska Weronika ( SP 5 ) 26 pkt
  • Dawid Sołoducha ( SP 5 ) 24 pkt
  • Jakub Malczewski ( SP 3 ) 24 pkt
  • Maja Garbarczyk ( SP 5 ) 24 pkt
  • Wanda Pajczuk ( SP 9 ) 24 pkt
  • Maja Czublun ( SP 4 ) 22 pkt
  • Julia Kulik ( SP 4 ) 22 pkt
  • Paweł Misiński (SP 9) 22 pkt
  • Vlada Vlasenko (SP 9) 21 pkt
  • Jowita Sawicka (SP 1) 21 pkt
  • Filip Tymoszuk (SP 4) 21 pkt
  • Karolina Jaszczuk (SP 5) 21 pkt
  • Aleksandra Panasiuk (SP 9) 19 pkt
  • Aleksandra Chmiel ( SP 9 ) 18 pkt
  • Weronika Kasprowić ( SP 9 ) 18 pkt
  • Olga Kondraciuk ( SP 9 ) 17 pkt
  • Oliwia Gralikowska ( SP 4 ) 15 pkt
  • Adam Malarski ( SP 2 ) 15 pkt
  • Ligia Banasiak ( SP 2 ) 13 pkt
  • Szymon Różański (SP 4) 11 pkt
  • Amelka Mirska (SP 4) 10 pkt
Copyright © 2018 gimnazjum.platerka.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.