Wyniki I etapu Bialskiej Ligi Polonistycznej (2018)

uczniowie klas czwartych

Serdecznie gratulujemy wyników wszystkim uczestnikom i zapraszamy na kolejny etap, który odbędzie się 20 lutego i będzie sprawdzał wiadomości i umiejętności z zakresu fleksji.  Uczniów klas czwartych nie obowiązuje znajomość wykrzykników i partykuł.

 

  1. Natalia Marczyńska ( SP 9 ) 51,5/55 pkt - 25 pkt w klasyfikacji ogólnej

Dominika Kowalik ( SP 5 )

Piotr Jędrzejczyk ( SP 2 )

Adrian Zdybel ( SP 9 )

Filip Lewtak ( SP 5 )

  1. Marcel Mazuruk ( SP 5 ) 50 pkt - 18 pkt w klasyfikacji ogólnej

Bartłomiej Kobiałka ( SP 9 )

  1. Wiktor Trochonowicz ( SP 5 ) - 49,5 pkt - 15 pkt w klasyfikacji ogólnej
  2. Zuzanna Uss ( SP 4 ) - 48,5 pkt - 12 pkt w klasyfikacji ogólnej

Katarzyna Sawtyruk ( SP 9 )

Jędrzej Tokarski ( SP 9 )

  1. Michalina Gałecka ( SP 5 ) -47,5 pkt - 10 pkt w klasyfikacji ogólnej
  2. Maja Darkiewicz ( SP 2 ) - 47 pkt  - 8 pkt w klasyfikacji ogólnej

Hania Sadowska ( SP 5 )

  1. Alicja Banaszek ( SP 2 ) - 46,5 pkt - 6 pkt w klasyfikacji ogólnej
  2. Patrycja Fałkowska ( SP 5 ) - 46 pkt - 4 pkt w klasyfikacji ogólnej
  3. Zuzanna Władyczuk ( SP 9 ) - 45 pkt – 2 pkt w klasyfikacji ogólnej

Julia Pruszczak ( SP 9 )

  1. Łucja Gregor ( SP 9 ) - 44,5 pkt - 1 pkt w klasyfikacji ogólnej

Aleksander Bielecki ( SP 5 )

Mateusz Mikulski ( SP 9 )

  1. Filip Domański ( SP 5 ) - 44 pkt
  2. Maja Marks ( SP 9 ) - 43,5 pkt
  3. Sara Tomaszuk ( SP 9 ) - 43 pkt

Agata Ostaszewska ( SP 9 )

  1. Aleksandra Danieluk ( SP 9 ) - 42,5 pkt
  2. Jakub Kowal ( SP 9 ) - 42 pkt
  3. Daria Stanisławek ( SP 2 ) - 41,5 pkt

Paweł Kosiński ( SP 2 )

  1. Amelka Sikona ( SP 9 )  - 40,5 pkt

Maciej Trochimiuk ( SP 2 )

Kuba Zdunek ( SP 1 )

  1. Marta Semeniuk ( SP 2 ) - 40 pkt
  2. Agata Łuksza ( SP 9 ) - 39,5 pkt
  3. Zuza Benedyczuk ( SP 5 ) - 39 pkt

Martyna Korwin ( SP 2 )

            Jakub Fronczek ( SP 5 )

  1. Lena Kozakiewicz ( SP 5 ) - 38 pkt
  2. Krzysztof Kowalski ( SP 4 ) - 37 pkt
  3. Jakub Koprianiuk ( SP 5 ) - 36,5 pkt

Sebastian Chmielewski ( SP 9 )

  1. Aleksander Kuprijaniuk-Makarski ( SP 2 ) - 35 pkt

Lena Hordejuk ( SP 1 )

  1. Maciej Adamczyk ( SP 5 ) - 34 pkt
  2. Kamil Dorosz ( SP 9 ) - 33 pkt
  3. Tomasz Jaszczuk ( SP 5 ) - 32,5 pkt
  4. Natalia Brygoła ( SP 9 ) - 32 pkt

Miłosz Żuk ( SP 2 )

Piotr Maksymiuk ( SP 2 )

Karol Jóźwiak ( SP 5 )

  1. Konrad Filipiuk ( SP 2 ) - 29 pkt
  2. Kacper Trochimiuk ( SP 2 ) - 27,5 pkt
  3. Martyna Klimek ( SP 5 ) - 27 pkt
  4. Kacper Zmińczuk ( SP 4 ) - 26,5 pkt

Olga Szostakiewicz ( SP 2 )

  1. Wojciech Sebastianiuk ( SP 4 ) - 22 pkt
  2. Paweł Knyszyński ( SP 5 ) - 16,5 pkt
Copyright © 2019 gimnazjum.platerka.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.