I Dzień Wiosny na AWF
Jak co roku z okazji pierwszego dnia wiosny Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej zorganizowała festyn sportowo-edukacyjny dla szkół podstawowych i gimnazjalnych.   GALERIA

O godzinie 9.00 w hali AWF w Białej Podlaskiej  dziekan WWFiS dr hab. prof. AWF Krystyna Górniak oficjalnie dokonała otwarcia festynu. Jedną z jego ciekawszych i bardzo pouczających części był pokaz ratownictwa medycznego zaprezentowany przez studentów PSW.

Ponadto podczas festynu rozegrany został turniej piłki nożnej chłopców ze szkół podstawowych. Uczniowie gimnazjów także mieli okazję zmierzyć się ze sobą w różnych dyscyplinach sportowych - my (PG 3) wywalczyliśmy I miejsce w turnieju koszykówki i bardzo dzielnie reprezentowaliśmy szkołę w zawodach w pływaniu.