foto1

1

foto1

2

foto1

3

foto1

4

foto1

5Nasza szkoła

.

.

Bialska Liga Polonistyczna

..

Sprawdź

Plan Lekcji 2018/2019

.

Sprawdź

Zastępstwa

sprawdź

I Dzień Wiosny na AWF
Jak co roku z okazji pierwszego dnia wiosny Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej zorganizowała festyn sportowo-edukacyjny dla szkół podstawowych i gimnazjalnych.   GALERIA

 

O godzinie 9.00 w hali AWF w Białej Podlaskiej  dziekan WWFiS dr hab. prof. AWF Krystyna Górniak oficjalnie dokonała otwarcia festynu. Jedną z jego ciekawszych i bardzo pouczających części był pokaz ratownictwa medycznego zaprezentowany przez studentów PSW.

Ponadto podczas festynu rozegrany został turniej piłki nożnej chłopców ze szkół podstawowych. Uczniowie gimnazjów także mieli okazję zmierzyć się ze sobą w różnych dyscyplinach sportowych - my (PG 3) wywalczyliśmy I miejsce w turnieju koszykówki i bardzo dzielnie reprezentowaliśmy szkołę w zawodach w pływaniu.

 

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2019 gimnazjum.platerka.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.