foto1

1

foto1

2

foto1

3

foto1

4

foto1

5Nasza szkoła

.

.

Bialska Liga Polonistyczna

..

Sprawdź

Plan Lekcji 2018/2019

.

Sprawdź

Zastępstwa

sprawdź

DZIEŃ OTWARTY W PG3
Dnia 15 marca 2013 roku w naszej szkole odbył się Festiwal Nauki. Na uroczystość przybyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1,3,4. Na początku pani dyrektor Małgorzata Kaczmarczyk wręczyła nagrody zwycięzcom konkursu plastycznego. GALERIA

Uczniowie mogli zobaczyć, jak wygląda nauka w naszej szkole, jak również wykonać doświadczenia z fizyki i chemii. Przyszli gimnazjaliści obejrzeli scenki z życia szkoły, prezentację z j. angielskiego i konkurencje sportowe.
Mamy nadzieję, że występy, które zobaczyli szóstoklasiści, zachęcą ich do nauki w PG3 w następnym roku.
Autor tekstu: Łucja Barej
Autor zdjęć: Łucja Barej, Kamila Olszewska

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2019 gimnazjum.platerka.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.