Uczniowie w ramach projektu edukacyjnego i nauczyciele matematyki w tym dniu zapraszają do uczestnictwa w różnorodnych konkursach i prezentacjach przybliżających piękno matematyki.

Bliższe informacje dotyczące organizowanych w tym dniu konkursów są dostępne u nauczycieli matematyki. Chętnych uczniów do zabaw matematycznych zapraszamy do wpisania się na listy uczestników u swoich nauczycieli matematyki.

Plan Dnia Matematyki
- Podsumowanie ogłoszonych wcześniej konkursów
Prezentacja multimedialna "Moja przygoda z matematyką"'  REGULAMIN
Plakat 'Pi razy oko' - portret liczby  REGULAMIN