foto1

1

foto1

2

foto1

3

foto1

4

foto1

5Nasza szkoła

.

.

Bialska Liga Polonistyczna

..

Sprawdź

Plan Lekcji 2018/2019

.

Sprawdź

Zastępstwa

sprawdź

Nasz sukces w VIII Ogólnopolskim Turnieju Maszyn Wodnych.

W dniu 20 marca w Białej Podlaskiej odbyły się regionalne eliminacje „Turnieju Maszyn Wodnych”. Reprezentację naszej szkoły stanowiły trzy drużyny. Julia Hryciuk z klasy III a zdobyła 1 miejsce w regionie w konkurencji moc i trafiła do finału turnieju. Drużyna „TEAM BP” w składzie Łukasz Krymski i Patryk Tazin z III b w eliminacjach regionalnych zdobyli 3 miejsce.  Opiekunem drużyn była pani Katarzyna Saczuk.

Galeria zdjęć

 

 

 

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2020 gimnazjum.platerka.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.