Drodzy Uczniowie

Zachęcamy do uczestnictwa w konkursie ogłoszonym przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji  w ramach kampanii "Narkotyki i dopalacze zabijają". Przedmiotem konkursu jest stworzenie MEMU internetowego i animacji w formacie GIF, dotyczących zapobiegania i przeciwdziałania uzależnieniu od narkotyków i dopalaczy. Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na problem dotyczący niebezpieczeństwa uzależnienia od narkotyków i dopalaczy.

Temat konkursu na MEM internetowy i animację w formacie GIF brzmi „Narkotyki i dopalacze zabijają” i ma dotyczyć w szczególności uświadamiania młodych ludzi w temacie niebezpieczeństwa używania narkotyków i dopalaczy. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży, które nie ukończyły 18 roku życia. W Konkursie mogą wziąć udział osoby indywidualne lub zespoły składające się z maksymalnie trzech osób, dokonujące zgłoszenia jako jeden Uczestnik. Każdy Uczestnik może nadesłać do konkursu maksymalnie 3 MEMY internetowe i 3 animacje w formacie GIF. Przyznane zostaną nagrody rzeczowe dla twórców najlepszych prac które zajmą pierwsze (miniwieża), drugie (tablet) i trzecie miejsce (hulajnoga) w obu kategoriach konkursowych.

Stwórz MEM internetowy bądź GIF w temacie „Narkotyki i dopalacze zabijają”.

Formularz zgłoszeniowy 94.56 KB

Regulamin konkursu 615.59 KB