foto1

1

foto1

2

foto1

3

foto1

4

foto1

5Nasza szkoła

.

.

Bialska Liga Polonistyczna

..

Sprawdź

Plan Lekcji 2018/2019

.

Sprawdź

Zastępstwa

sprawdź

 

Finał miasta piłka ręczna chłopców 2019

Dnia 06.02.2019r. odbył sie Finał Miasta w piłce ręcznej chłopców., W turnieju udział wzięło 8 zespołów podzielonych na dwie grupy w których mecze odbywały sie systemem każdy z każdym.Zwycięzcy swoich grup awansowali do finału.Nasza szkoła awansowała z grupy A i w finale spotkała sie z zespołem z SP3.Po zaciętym spotkaniu wygraliśmy 15:10 i zakwalifikowaliśmy się do Finału Rejonu.

Zawodnicy reprezentujący PG3 to:Jakub Polak,Mateusz Romaniuk,Kacper Popielewicz,Jakub Kobyliński,Patryk Melańczuk,Krzysztof Sławiński,Hubert Wójtowicz,Rafał Iwaniuk ,Paweł Chomiuk oraz Bartosz Demediuk.

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2020 gimnazjum.platerka.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.