foto1

1

foto1

2

foto1

3

foto1

4

foto1

5Nasza szkoła

.

.

Bialska Liga Polonistyczna

..

Sprawdź

Plan Lekcji 2018/2019

.

Sprawdź

Zastępstwa

sprawdź

MAM MISJĘ

26 listopada 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 1 odbył się finał konkursu misyjnego ”Mam misję” organizowanego przez biuro posła Marcina Kamila Duszka, Komisję Episkopatu Polski ds. Misji oraz Dzieło Pomocy „Ad Gentes”. Konkurs skierowany był do uczniów klas V-VIII bialskich szkół podstawowych i obejmował trzy kategorie: muzyczną, plastyczną oraz literacką. Na uroczystości mieliśmy zaszczyt gościć posła na Sejm Rzeczypospolitej Polski pana Marcina Kamila Duszka oraz prezydenta miasta Biała Podlaska pana Michała Litwiniuka.       

Uczniowie pięciu bialskich szkół mieli okazję zaprezentować swoje prace oraz utwory muzyczne, a najlepsze występy zostały wyróżnione i nagrodzone. Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom za udział w konkursie.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Wyniki konkursu:

 

KATEGORIA PLASTYCZNA

I miejsce –Maria Florek Szkoła Podstawowa nr 1

II miejsce - Mateusz Andrzejewski Zespół Szkół Specjalnych

III miejsce - Julia Jeruzalska Szkoła Podstawowa nr 3

Wyróżnienie – Amelia Mirska Szkoła Podstawowa nr 4

Wyróżnienie – Maja Wróbel Szkoła Podstawowa nr 1

Wyróżnienie – Robert Iwaniuk Zespół Szkół Specjalnych

 

KATEGORIA LITERACKA

I miejsce – Dominika Saczuk Szkoła Podstawowa nr 1

II miejsce – Maja Król Szkoła Podstawowa nr 3

 

KATEGORIA WOKALNA

I miejsce – Zespół „Młode serca” Szkoła Podstawowa nr 1

I miejsce – Zespół ze Szkoły Podstawowej nr 4

II miejsce – Zuzanna Krajewska Szkoła Podstawowa nr 1

III miejsce – Dominika Saczuk Szkoła Podstawowa nr 1

 

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2019 gimnazjum.platerka.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.