foto1

1

foto1

2

foto1

3

foto1

4

foto1

5Nasza szkoła

.

.

Bialska Liga Polonistyczna

..

Sprawdź

Plan Lekcji 2018/2019

.

Sprawdź

Zastępstwa

sprawdź

WYCIECZKA DO LUBLINA

16 listopada 2018 grupa uczniów z naszej szkoły pod opieką nauczycieli: pani Doroty Pinczuk i pani Joanny Szyc wzięła udział w wycieczce do Lublina. Młodzież odwiedziła DOM SŁÓW – instytucję artystyczno-edukacyjną będącą częścią Ośrodka "Brama Grodzka – Teatr NN". Uczniowie obejrzeli wystawę, na której zaprezentowano najlepsze projekty typograficzne i projekty krojów pism z całego świata wyłonione w dorocznym konkursie. Młodzież uczestniczyła w warsztatach

w ramach cyklu: Spotkania z lingwistyką, które zostały zorganizowane na Wydziale Humanistycznym UMCS. Był to wykład w języku niemieckim odnoszący się do polskiego i niemieckiego graffiti pod tytułem: "Nosi kaptur to bandyta, maluje po ścianach – wandal". Zajęcia przeprowadzone przez dr Jolantę Knieję wzbudziły duże zainteresowanie wśród ucznów.

GALERIA ZDJĘĆ

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2019 gimnazjum.platerka.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.