foto1

1

foto1

2

foto1

3

foto1

4

foto1

5Nasza szkoła

.

.

Bialska Liga Polonistyczna

..

Sprawdź

Plan Lekcji 2018/2019

.

Sprawdź

Zastępstwa

sprawdź

NAJPIĘKNIEJSZY WIENIEC ADWENTOWY

Zapraszamy do udziału w konkursie: NAJPIĘKNIEJSZY WIENIEC ADWENTOWY. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do p. D. Pinczuk lub innych nauczycieli języka niemieckiego. Wykonany z gałązek jodły lub świerku, przystrojony kolorowymi wstążkami  i 4 świeczkami wianek adwentowy ( lub stroik świąteczny, pierniki) należy przekazać ww. nauczycielom w dniach 27-28.11.2018 ( wtorek, środa).

Podczas zabrania z rodzicami uczniów PG i SP w dniu 28 listopada (środa) zostanie zorganizowana aukcja prac. Zebrane pieniądze będą przekazane na CEL CHARYTATYWNY: pomoc UCZNIOWI NASZEJ SZKOŁY  w leczeniu po chemioterapii. 

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU

 

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2019 gimnazjum.platerka.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.