Dzieciaki do rakiet

GŁOSUJMY CODZIENNIE  !!!! na Szkołę Podstawową nr 1

na film "Każde dziecko o tym wie: Chcesz być zdrowy – ruszaj się!!!"

informacje i link na stronie -   sp1.platerka.pl, gimnazjum.platerka.pl i na facebooku szkoły -

„Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ks. Stanisława Brzóski w Białej Podlaskiej”

• Głosowanie – od 19 listopada 2018 r. od godz. 00:01 do 16 grudnia 2018 r. do godz. 23:59.
  • Z jednego adresu IP może oddać 5 głosów dziennie na wszystkie prace konkursowe.
  • W konkursie zostanie wyłonionych łącznie 70 zwycięzców, przy czym 60 zwycięzców zostanie wybranych w głosowaniu, a 10 zwycięzców - przez kapitułę konkursową.
  • Nagrodą w Konkursie jest zestaw sprzętu do nauki gry w tenisa w ramach lekcji wychowania fizycznego, tzn.: piłki, siatki, rakietki i znaczniki Tenis10, o łącznej wartości 1500 złotych brutto.
  • linki do głosowania na stronie i facebooku szkoły

• Od 19.11.2018 rusza konkurs „DZIECIAKI DO RAKIET”, w którym nasza szkoła bierze udział.
  • Zgłoszenie naszej szkoły jest pod linkiem https://www.dzieciakidorakiet.pl/zgloszenia/212/szkola-podstawowa-nr-1-w-bialej-podlaskiej
  • Głosowanie rozpoczyna się 19 listopada 2018 r. od godz. 00:01 i trwa do 16 grudnia 2018 r. do godz. 23:59.

Chyba wszyscy chcemy wzbogacić lekcje wychowania fizycznego o nowe doświadczenie i możliwości !!!!

Włączcie się CODZIENNIE !!!! do głosowania, a otrzymamy ZESTAW SPRZĘTU DO NAUKI GRY W TENISA !!!!

TO NIC KOSZTUJE, A NAPRAWDĘ WARTO !!!!!!!!!