foto1

1

foto1

2

foto1

3

foto1

4

foto1

5Nasza szkoła

.

.

Bialska Liga Polonistyczna

..

Sprawdź

Plan Lekcji 2018/2019

.

Sprawdź

Zastępstwa

sprawdź

Dnia 09.11.2018 r. w naszej szkole uroczyście obchodziliśmy setną rocznicę Odzyskania Niepodległości. Myślą przewodnią przedstawienia były słowa: „Pamięta ziemia, niebo, las pamięta”. Uczniowie klasy IV a przebrani za drzewa wspominali stare dzieje, czasy łez i smutku oraz spokoju i radości. Przypominali historię ojczyzny polskim dzieciom, które szukały odpowiedzi na pytanie: „Gdzie jest Polska, jak ją odnaleźć i poznać?”. Dopowiedzeniem patriotycznych treści były pieśni śpiewane przez uczennice naszej szkoły. Całość uświetniła przepiękna gra na skrzypcach ucznia klasy IV a oraz taniec krakowiak w krakowskich strojach ludowych w wykonaniu uczniów klasy IV b.

                 Apel z tej okazji przygotowali uczniowie klasy IV a i IV b pod kierunkiem p. D. Galej-Mazur i p. M. Kapeli oraz uczniowie śpiewający patriotyczne pieśni przygotowani przez p. M. Kozakiewicz. Spotkanie to stał się początkiem świętowania setnej rocznicy Odzyskania Niepodległości w naszej szkole. Zapraszamy do galerii zdjęć. D. G-M

GALERIA ZDJĘĆ

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2019 gimnazjum.platerka.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.