foto1

1

foto1

2

foto1

3

foto1

4

foto1

5Nasza szkoła

.

.

Bialska Liga Polonistyczna

..

Sprawdź

Plan Lekcji 2018/2019

.

Sprawdź

Zastępstwa

sprawdź

VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

W piątek 28.09 uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 3, tak jak  wielu ich kolegów oraz koleżanek z Polski i całego świata w ramach „VIII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia”, sprawdzali swoją znajomość tabliczki mnożenia.

          Na lekcjach matematyki uczniowie bawili się tabliczką mnożenia, np. układając domina matematyczne. Dzięki tym działaniom uczniowie mogli zrozumieć, że jednym z klejnotów w koronie królowej nauk – matematyki, jest tabliczka mnożenia.

                                  AK

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2019 gimnazjum.platerka.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.