foto1

1

foto1

2

foto1

3

foto1

4

foto1

5Nasza szkoła

.

.

Bialska Liga Polonistyczna

..

Sprawdź

Plan Lekcji 2018/2019

.

Sprawdź

Zastępstwa

sprawdź

I miejsce w konkursie „Mój region”

W maju odbył się konkurs wiedzy organizowany przez Muzeum Południowego Podlasia, w którym wzięli udział uczniowie z całego regionu. Po pierwszym etapie testu wiedzy nasz uczeń Mateusz Romaniuk z kl. IIc zakwalifikował się do II etapu i pojechał na wycieczkę. Z tej wycieczki i literatury przedmiotu odbył się II etap – ustny, na którym uczniowie losowali zestawy pytań i musieli wykazać się biegłą znajomością historii i zabytków. Po II etapie Mateusz uplasował się na I miejscu.

8 czerwca w Muzeum Południowego Podlasia odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

 

 

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2019 gimnazjum.platerka.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.