foto1

1

foto1

2

foto1

3

foto1

4

foto1

5Nasza szkoła

.

.

Bialska Liga Polonistyczna

..

Sprawdź

Plan Lekcji 2018/2019

.

Sprawdź

Zastępstwa

sprawdź

MIEJSKIE PREZENTACJE TAŃCA NARODOWEGO POLONEZ 2018

         Długi weekend majowy młodzież Publicznego Gimnazjum nr 3 rozpoczęła bardzo pracowicie. 28.04.2018 uczestniczyła w Miejskich Prezentacjach Tańca Narodowego POLONEZ 2018, które  zainaugurowały bialskie obchody święta Uchwalenia Konstytucji 3 maja. Czterdziestoosobowa grupa, przygotowywana przez p. Małgorzatę Kapelę, wystąpiła w układzie tańca – polonez przygotowanym do muzyki Bartosza Chajdeckiego – „CZAS HONORU” .

link do filmu na YouTube   https://www.youtube.com/watch?v=Z44EooOgWFw

GALERIA

Odwiedza nas 87 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2019 gimnazjum.platerka.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.