KIERMASZ SZKOLNY   17-19 grudnia w naszej szkole uczniowie koła plastycznego "UN PAIN AUX RAISINS" (z fr. chleb z rodzynkami) działającego pod czujnym okiem nauczycielki plastyki pani Małgorzaty Klimek-Chajrewicz, zaprezentowali swoje prace artystyczne. Kółkowicze  przedstawiali własne wyroby rękodzieła artystycznego m.in. choinki, stroiki...

świece bożonarodzeniowe, anioły z masy solnej, przedmioty zdobione techniką decoupage i wiele innych ozdób bożonarodzeniowych. Tak jak co roku podziwiano pomysłowość młodych artystów. Niejednego nauczyciela czy ucznia, praca ta  zainspirowała do własnej twórczości. Oto jedna z wypowiedzi uczennicy klasy III A : "Jestem w III klasie i co roku koło plastyczne zadziwia mnie nowymi pomysłami. Żałuję, że nie mam zajęć plastycznych, dzięki którym mogłabym się uczyć, jak tworzyć takie cuda." Chociaż prezentacja trwała tylko trzy dni, to i tak było wielkie zaciekawienie ze strony nauczycieli, jak i uczniów. Kolejna wystawa odbędzie się już w 2013 roku. Serdecznie zapraszamy.

Autor tekstu: Cezary Kirczuk