... i w końcu mamy święta Bożego Narodzenia!   21 grudnia 2012 roku najpierw na kasowych wigiliach, a później   wspólnie w sali gimnastycznej złożyliśmy sobie życzenia  i obejrzeliśmy krótkie przedstawienie wprowadzające w tematykę świąt  Narodzenia  Pańskiego.W tym roku motywem przewodnim jasełek był "Mały Podróżnik" , który poszukuje drogi do nowo narodzonego Jezusa.

W role tę wspaniale wcieliła się uczennica klasy 2b Marta Dawidiuk. Starali się jej pomagać ludzie, których spotkała na swojej drodze: studentka, chłopak z dziewczyną, kobieta robiąca zakupy, biznesmen i wreszcie trzej królowie, pasterze  i kolędnicy. Myślę, że wszyscy dobrze się bawiliśmy i w ten sposób rozpoczęliśmy głębsze przeżywanie wydarzenia narodzin Jezusa w Betlejem. Osobami przegotowującymi jasełka byli: pani  Małgorzata Kozakiewicz, pani Agnieszka Dzyr - Jakubiec, ks. Piotr Chodźko  i Andrzej Jarząbkowski. Wielkie podziękowania należą się też uczniom przygotowującym dekorację do przedstawienia.