foto1

1

foto1

2

foto1

3

foto1

4

foto1

5Nasza szkoła

.

.

Bialska Liga Polonistyczna

..

Sprawdź

Plan Lekcji 2018/2019

.

Sprawdź

Zastępstwa

sprawdź

Uwaga Konkurs! "Zawód moich marzeń "2018

       Zapraszamy do udziału w II edycji Wojewódzkiego Konkursu o zawodach „Zawód moich marzeń”. Tematyka konkursu dotyczy zawodów, które uczniowie chcieliby wykonywać w przyszłości. Uczestnik konkursu ma za zadanie stworzenie pracy prezentującej wymarzony przez niego zawód lub zawody, w jednej z trzech kategorii:

1) plakat/zdjęcie- format A4 lub A3, technika wykonania dowolna; opisany na tylnej stronie według schematu: tytuł plakatu, imię i nazwisko autora, nazwa szkoły;

2) prezentacja multimedialna w programie Power Point- powinna zawierać do 8 slajdów, każda płyta z prezentacją powinna być opisana według schematu: tytuł prezentacji, imię i nazwisko autora, nazwa szkoły;

3) esej szkolny lub inna forma wypowiedzi pisemnej- praca nie powinna przekraczać trzech stron tekstu formatu A4, obowiązuje czcionka Times New Roman, rozmiar 12, interlinia 1,5 wiersza; każda praca powinna być opisana według schematu: tytuł pracy, imię i nazwisko autora, nazwa szkoły.

    Termin składania prac do 23 marca. Więcej szczegółowych informacji  w pokoju pedagoga szkolnego.                        Zapraszam  Aneta Szeląg  Pedagog szkolny

 

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2019 gimnazjum.platerka.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.