foto1

1

foto1

2

foto1

3

foto1

4

foto1

5Nasza szkoła

.

.

Bialska Liga Polonistyczna

..

Sprawdź

Plan Lekcji 2018/2019

.

Sprawdź

Zastępstwa

sprawdź
SPARTAKIADA MATEMATYCZNO - SPORTOWA  Dnia 13.12.2012 r. na hali sportowej odbył się turniej mikołajkowy. Udział w nim wzięły Szkoły Podstawowe nr1, nr3 i nr4. Uczestnicy rywalizowali ze sobą w konkurencjach matematyczno- sportowych. 
Do ich zadań należało m.in: ułożenie matematycznego domina, połączenie numerów alarmowych z nazwą instytucji i ułożenie figury z puzzli. Zawodnicy byli mocno dopingowani przez publiczność. Podczas turnieju było wiele śmiechu i zabawy. Wielką atrakcję stanowił duży, pluszowy miś. Po zliczeniu punktów okazało się,że konkurs wygrała Szkoła Podstawowa nr.3, drugie miejsce zajęła szkoła nr.1, a trzecie nr.4. Uczestnicy otrzymali medale oraz drobne smakołyki. Dzień był bardzo udany, a uczestnicy zadowoleni. Pewnie powtórzymy taką imprezę za rok.
Autor tekstu: Monika Remiszewska

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2019 gimnazjum.platerka.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.