foto1

1

foto1

2

foto1

3

foto1

4

foto1

5Nasza szkoła

.

.

Bialska Liga Polonistyczna

..

Sprawdź

Plan Lekcji 2018/2019

.

Sprawdź

Zastępstwa

sprawdź

Szanowni Państwo
W ramach realizowanego na zlecenie Ministra Zdrowia Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020, Instytut Ochrony Zdrowia realizuje badania przesiewowe pod kątem występowania alergii i astmy wśród dzieci i młodzieży w wieku szkolnym. Wyniki badań epidemiologicznych wskazują, że choroby alergiczne są powszechne i mogą prowadzić do poważnych następstw zdrowotnych. Mimo to znaczna część alergików nie ma postawionego właściwego rozpoznania i leczona jest objawowo, a nie przyczynowo. Dotyczy to również dzieci, wśród których alergia występuje szczególnie często.

 

Aby ułatwić proces właściwego diagnozowania alergii opracowaliśmy system mAlergia. To innowacyjne narzędzie teleinformatyczne, które w oparciu o udzielone odpowiedzi dotyczące objawów, skalkuluje ryzyko występowania astmy oraz alergicznego nieżytu nosa u dziecka. Udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania zajmie zaledwie 5-10 minut. Badanie jest całkowicie bezpłatne, anonimowe i udział w nim nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami. System mAlergia nie zastępuje lekarza w jego pracy, ale znacznie ją ułatwia i przyspiesza diagnostykę - po wypełnieniu ankiety wyświetlone zostaną informacje dotyczące czynników narażenia i prawdopodobieństwa alergii u konkretnej osoby.

Badanie skierowane jest do rodziców uczniów szkół podstawowych i średnich i dotyczy ich dzieci. Badanie znajduje się na stronie: http://malergia.pl

Żeby rozpocząć badanie klikamy "test alergiczny", a następnie wpisujemy login i hasło z listy, którą przesyłam poniżej. Kody są jednorazowe, ale jeśli przerwiemy wypełnianie ankiety możemy użyć kodu jeszcze raz. Dopiero kiedy zakończymy ankietę kod przestaje działać. Jeśli chcą Państwo sprawdzić ankietę, proszę zamiast imienia wpisać "test_nazwaszkoly".

a01381            IIUtnzkk

Serdecznie prosimy o informację, na udział ilu osób możemy liczyć, tak by przekazać Państwu odpowiednią liczbę kodów.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości pozostajemy w kontakcie pod tym adresem e-mail i numerem telefonu: 537-910-666.

Łączymy wyrazy szacunku,

Filip Furman

Instytut Ochrony Zdrowia

ul. Filtrowa 70/5, 02-057 Warszawa

NIP: 701 033 76 38, KRS: 0000415007

adres korespondencyjny:

ul. Z. Glogera 2/11, 02-051 Warszawa

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2018 gimnazjum.platerka.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.