foto1

1

foto1

2

foto1

3

foto1

4

foto1

5Nasza szkoła

.

.

Bialska Liga Polonistyczna

..

Sprawdź

Plan Lekcji 2018/2019

.

Sprawdź

Zastępstwa

sprawdź

Dzień Patrona Szkoły
Zgodnie z tradycją naszego gimnazjum, 15 listopada uczciliśmy pamięć Emilii Plater - Patronki PG 3. Dzień ten rozpoczęliśmy od mszy w kościele św. Antoniego, a następnie wszyscy - uczniowie i nauczyciele - spotkaliśmy się na uroczystej akademii, na której miłym gościem był wiceprezydent naszego miasta pan Michał Litwiniuk. Program artystyczny w wykonaniu klasy II D oraz chóru szkolnego, a także przemówienia pani dyrektor M. Kaczmarczyk i pana prezydenta M. Litwiniuka pozwoliły nam jeszcze lepiej poznać postać patronki  i historię naszej szkoły.

GALERIA

Odwiedza nas 67 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2018 gimnazjum.platerka.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.