29 września -VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
W najbliższy piątek nasza szkoła, tak jak i reszta matematycznego świata, będzie świętować VII Dzień Tabliczki Mnożenia. W dniu tym wskazani uczniowie (tzw. Eksperci Tabliczki Mnożenia) będą sprawdzać jej znajomość wśród uczniów i innych osób przebywających na terenie szkoły.
 Na parterze, czytając przygotowaną z tej okazji gazetkę, możecie odkurzyć sprytne sposoby mnożenia i zapoznać się z łamigłówkami, w których główną rolę powierzono tabliczce mnożenia. Chętni uczniowie mogą przerysować podane diagramy łamigłówek, rozwiązać je a następnie podpisane oddać swoim nauczycielom matematyki (im więcej zagadek rozwiążecie tym lepiej).
 Niech moc Tabliczki Mnożenia będzie z Wami, a lekcje matematyki będą wtedy zdecydowanie fajniejsze.