foto1

1

foto1

2

foto1

3

foto1

4

foto1

5Nasza szkoła

.

.

Bialska Liga Polonistyczna

..

Sprawdź

Plan Lekcji 2018/2019

.

Sprawdź

Zastępstwa

sprawdź

Jesteśmy najlepsi!    galeria
W piątek w bialskim amfiteatrze odbył się finał konkursu "Nasi Patroni", zorganizowanego  przez Wydział Edukacji bialskiego Urzędu Miasta. W tym roku uczestnicy musieli  wykazać się znajomością  życia i twórczości Henryka Sienkiewicza oraz Stanisława Staszica.

        Zwyciężyła drużyna z naszego gimnazjum! Marta Wyrodek, Weronika Brodacka, Łukasz Baranowski i Karol Fedoruk pokonali licealistów z II LO, IV LO  i zespół z PG 6. Nasi uczniowie już w półfinale pokazali konkurencji swoją przewagę, a finał był potwierdzeniem ich ogromnej wiedzy na temat dwóch patronów bialskich szkół.
            Gratulujemy zwycięskiej drużynie i już dzisiaj zachęcamy do udziału w przyszłorocznej edycji konkursu.
                                                                                                          E. Borkowska i B. Beczek

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2019 gimnazjum.platerka.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.