Finał miasta piłka ręczna chłopców 2019

Dnia 06.02.2019r. odbył sie Finał Miasta w piłce ręcznej chłopców., W turnieju udział wzięło 8 zespołów podzielonych na dwie grupy w których mecze odbywały sie systemem każdy z każdym.Zwycięzcy swoich grup awansowali do finału.Nasza szkoła awansowała z grupy A i w finale spotkała sie z zespołem z SP3.Po zaciętym spotkaniu wygraliśmy 15:10 i zakwalifikowaliśmy się do Finału Rejonu.

Zawodnicy reprezentujący PG3 to:Jakub Polak,Mateusz Romaniuk,Kacper Popielewicz,Jakub Kobyliński,Patryk Melańczuk,Krzysztof Sławiński,Hubert Wójtowicz,Rafał Iwaniuk ,Paweł Chomiuk oraz Bartosz Demediuk.
Turniej w Piszczacu

30.02.2019 odbył się turniej piłki ręcznej chłopców w Piszczacu pod hasłęm ,,Stop nałogom-wybieram sport" Udział w turnieju wzięły drużyny z Piszczaca,Tucznej,PG4,PG3 oraz Kodeń.
Zawodnicy Naszej szkoły zajęli ostatecznie 1 miejsce w turnieju,wygrywając wszystkie swoje mecze.

Czytaj więcej...

Uwaga! Poczta Walentynkowa

W dniach 04, 05 i 06 lutego w godzinach 10.35 – 10.50 oraz 12.30 – 12.45 pod pokojem nauczycielskim ( stolik przy ścianie ) będą zbierane kartki walentynkowe.

Rozdanie kartek odbędzie się w czwartek 07 lutego.

Zachęcamy do udziału w zabawie.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Wzorem lat ubiegłych w tym roku również nasza szkoła zaangażowała się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczniowie klasy VIIa pod opieką Pani Katarzyny Korniluk oraz    uczniowie gimnazjum klasy IIIa pod opieką Pani Edyty Borkowskiej pomimo niesprzyjającej pogody wytrwale kwestowali na ulicach naszego miasta.  GALERIA

List Głównego Inspektora Sanitarnego

Jarosława Pinkasa oraz Komendanta Głównego Policji Jarosława Szymczyka

do rodziców

LIST

Uwaga!

11 stycznia 2019r. o godz. 17;00 odbędzie się zebranie rodziców w sprawie balu gimnazjalnego.

AKCJA CHARYTATYWNA

13 grudnia 2018 zorganizowaliśmy akcję charytatywną, której celem było wsparcie leczenia ucznia naszej szkoły. Całkowity dochód ze sprzedaży owoców:

700 zł przekazaliśmy osobie potrzebującej wsparcia.

Wszystkim, którzy zakupili nasze produkty, serdecznie dziękujemy!!!

Zbiórkę przeprowadzili uczniowie klasy 2e.

Opiekę nad akcją sprawowali nauczyciele: Dorota Pinczuk i Joanna Szyc

BAL GIMNAZJALNY - SPOTKANIE

14.12.2018r. godz 17.00 w sali 124 odbędzie się spotkanie rodziców uczniów klas III

w sprawie organizacji balu gimnazjalnego.

Trzymaj Formę 2018

Zapraszam uczniów klas III gimnazjum oraz uczniów klasy 7 i 8 szkoły podstawowej do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie wiedzy o zdrowym stylu życia organizowanym w ramach programu „Trzymaj Formę”. Tematyka konkursu: żywienie zgodne z zasadami zbilansowanej diety, aktywność fizyczna i wybrane elementy edukacji konsumenckiej.

Zapraszam - Katarzyna Korniluk

ZBIERAMY ELEKTROŚMIECI

UWAGA GIMNAZJALIŚCI !!!
Kto 6 grudnia zaopatrzy się w elementy stroju Mikołaja lub jego załogi będzie miał w tym dniu szczęście uniknięcia oceny niedostatecznej z bieżącej odpowiedzi. Warto przetrząsnąć szafy !!! Zapraszamy do wspólnej zabawy !!!