Plan Lekcji 2017/2018

KONKURS MULTIMEDIALNY z JĘZYKA ANGIELSKIEGO lub JĘZYKA NIEMIECKIEGO

„OSOBLIWOŚCI MIAST I KRAJÓW ANGLOJĘZYCZNYCH LUB NIEMIECKOJĘZYCZNYCH”

Przedmiotem  konkursu jest wykonanie prezentacji multimedialnej, przedstawiającej zabytki, atrakcje turystyczne i kulturalne wybranych miast lub państw anglojęzycznych lub niemieckojęzycznych w języku obcym. (Min. 10 slajdów)

Prace proszę  dostarczyć na CD lub pendrive do 30.05.2018 r. p.Edycie Giedzińskiej lub nauczycielom uczącym języków obcych.

REJON PIŁKI RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

Reprezentacja Naszej Szkoły wzięła udział w Finale Rejonu w Piłce Ręcznej Chłopców (Igrzyska Młodzieży Szkolnej) w dniu 04.04.2018 w Łukowie.
Udział wzięły drużyny z Piszczaca, Łukowa ,Ulan Majorat oraz reprezentacja PG3.
Wygraliśmy dwa pierwsze mecze i niestety w finale ulegliśmy drużynie z Ulan Majorat.

Trener reprezentacji: p. Łukasz Kandora

Zapraszamy i zachęcamy  - Uczniów gimnazjum i klasy VII SP

do wzięcia udziału W VI EDYCJI KONKURSU RECYTATORSKIEGO „Bo kochać znaczy tworzyć”

organizowanego przez LO ZDZ w Białej Podlaskiej

Należy przygotować jeden wybrany wiersz K. K. Baczyńskiego z listy zaproponowanych przez organizatora

(lista u p. Doroty Galej-Mazur)

Zapisy do eliminacji szkolnych, które odbędą się 13.04.2018r., u p. D. Galej–Mazur, p. A. Skrzyńskiej

Wyniki konkursu historycznego „Żołnierze Wyklęci w walce o wolną Polskę 1944-1956”

I miejsce - Patrycja Jarocka kl. II a

II miejsce - Gabriela Arseniuk kl. III d

III miejsce Dawid Manukyan kl. II b

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych  sukcesów.

Kolejne zwycięstwo!!!

Finał Miasta Biała Podlaska w Piłce Ręcznej Chłopców (Igrzyska Młodzieży Szkolnej) odbył się 20 marca w hali przy PG4.
Reprezentacja Naszej szkoły zdobyła I miejsce .
Drużyna w składzie: Paweł Chomiuk, Bartosz Demediuk, Hubert Wójtowicz, Patryk Melańczuk, Patryk Goławski, Rafał Iwaniuk, Szymon Koszolko, Jakub Polak, Krzysztof Sławiński, Patryk Lewczuk, Kacper Popielewicz, Mateusz Romaniuk, Jakub Kobyliński. Trener Łukasz Kandora.  GALERIA

UWAGA!!! Konkurs historyczny „Nasi Patroni”

odbędzie się 26 marca 2018 r. ( poniedziałek) o godz. 10.50 w sali 229.

UWAGA!!!

Konkurs historyczny

„Żołnierze Wyklęci w walce o wolną Polskę 1944-1956” odbędzie się 22 marca 2018 r. ( czwartek) o godz. 9.00 w sali 128.

"BĘDZIESZ PRZEBRANY

- NIE BĘDZIESZ PYTANY"

Zapraszamy i zachęcamy

Uczniów gimnazjum do wzięcia udziału W I MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM „Od Kochanowskiego do Świetlickiego”

Organizowanym przez I LO w Białej Podlaskiej .

Należy przygotować jeden wybrany wiersz Tadeusza Różewicza

Zapisy do eliminacji szkolnych, które odbędą się 06.04.2018r.,

u p. D. Galej–Mazur, p. A. Skrzyńskiej

CHĘTNYCH I ZAINTERESOWANYCH

Ogólnopolskim konkursem polonistycznym  ALBUS 2018

Proszę o zgłoszenie się i zapisanie do p. D. Galej-Mazur do dnia 09.04.2018r.

Uwaga - konkurs "Nasi Patroni"!
Etap szkolny konkursu odbędzie się 26 marca 2018 r. (godzina zostanie podana w późniejszym terminie) i będzie miał formę testu (z zadaniami otwartymi i zamkniętymi) sprawdzającego znajomość biografii Emilii Plater i Józefa Ignacego Kraszewskiego. Uczniowie, którzy uzyskają najlepsze wyniki, będą jako czteroosobowa drużyna reprezentować naszą szkołę w eliminacjach miejskich. Wszyscy zainteresowani uczestnictwem w etapie szkolnym konkursu proszeni są o zgłoszenie się
do pani Edyty Borkowskiej lub do pani Anny Skrzyńskiej do 22 marca 2018 r.
 Zapraszamy do udziału!

Marta Chrząszcz z kl. IIb uzyskała I miejsce w ogólnopolskim konkursie historycznym organizowanym przez pierwsze w kraju Muzeum Dobranocek ze zbiorów Wojciecha Jamy w Rzeszowie pod patronatem IPN w Rzeszowie.
„Śladami wspomnień” to konkurs historyczny dla młodzieży szkolnej z całej Polski na spisanie wspomnień związanych z życiem codziennym osób żyjących w PRL. Praca Marty będzie zaprezentowana na wystawie czasowej „Codzienność PRL- u” w rzeszowskim Muzeum Dobranocek. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Czytaj więcej...